7 680 ₴
Акумулятор автомобільний 210Ач (-/+) I STAR KAMINA АКБ 524x239x223
Застосування за типом: Вантажні автомобілі; Тип акумулятора: Se/Ca; Ємність акумулятору: 210.0А / ч; Пусковий струм: 1450.0А; Обслуговування: Обслуговуваний; Полярність: 4 (+ знизу); Індикатор заряду акумулятора: Ні; Виробник: KAINAR Technologies; Довжина: 524.0мм; Ширина: 239.0мм; Висота: 223.0мм; Вага: 50.0кг; Країна виробник: Казахстан; Гарантійний термін: 18міс
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 524 мм |
| Ємність акумулятору | 210 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 4 (+ знизу) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Пусковий струм | 1450 А |
| Країна виробник | Казахстан |
| Ширина | 239 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Власний імпорт | true |
| Тип акумулятора | Se/Ca |