
19 140 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.34 кг |
| Висота | 241 мм |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряду акумулятора | Немає |
| Застосування за типом | ДБЖ |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |