2 635 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Вага | 4.4 кг |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 190 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Код запчастини | ET14B-BS |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Европа |