0,01 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 165 А |
| Код запчастини | EB12A-A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування за типом | Мото |
| Країна виробник | Европа |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |