6 720 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Вага | 32.4 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 4 (+ знизу) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 900 А |
| Країна виробник | Казахстан |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Se/Ca |