
7 050 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EK620 |
| Виробник | Exide |
| Вага | 17.8 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 680 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Европа |